Внутришкольные экзамены и экзамены в МРЭО

 Пам’ятка по складанню іспитів в автошколі

Курсант зобов’язаний скласти теоретичний та практичний іспит. Тільки після складання іспитів курсант має право отримати свідоцтво про закінчення навчання.

Курсант має право складати іспити протягом 6-ти  місяців з дати закінчення навчання.

До іспиту допускаються курсанти при наявності екзаменаційної  картки та документа, що посвідчує особу .

Повторне складання іспиту ( теоретичного або практичного ) можливо лише не раніше ніж через 6 днів. Іспити вважаються дійсними протягом 90 днів.

Теоретичний іспит проводиться один раз на тиждень  за  бажанням курсанта  :

або по суботах за адресою: вул. Шулявська 10/12,  3 поверх, каб. 24 з  9-00 до 12-00,

або по п’ятницях за адресою: вул. Автозаводська 89-а з 10-00 до 12-00.

Теоретичний іспит складається з двох екзаменаційних білетів.  Кожний білет має 20 питань.  Ознайомитися з екзаменаційними питаннями курсант має можливість за адресою  вул. Автозаводська 89-а з понеділка по четвер з 13-15 до 17-00. При складанні іспитів, курсант  може допустити  не більше 2-х помилок у кожному білеті.  Кількість спроб складання теоретичного іспиту  не обмежена, приймання теоретичного іспиту перші 2-раза безкоштовне, починаючи з  3-го разу теоретичний іспит приймається виключно за адресою вул. Автозаводська 89-А по п’ятницях з 10-00 до 12-00 при наявності оплати за приймання іспиту в розмірі 50 грн. (оплату можна здійснити через сайт автошколи www.onega.com.ua).  Результати складання  іспитів зазначаються в екзаменаційній картці. Лише у разі задовільного складання теоретичного іспиту курсант допускається до складання практичного іспиту.

Практичний іспит. До практичного іспиту допускаються курсанти, які склали теоретичний іспит не більше ніж 90 днів назад. На складання практичного іспиту надається три спроби. З вимогами, щодо порядку проведення , шкалою оцінювання та екзаменаційними вправами , можна  ознайомитися  на інформаційних дошках або у адміністратора за адресами навчання курсантів, а також у екзаменатора.  У разі не складання  практичного іспиту за три спроби-курсант допускається до складання іспитів після проходження додатково повного курсу практичного водіння автомобіля. Іспит проводиться по суботах  з 9-00 до 15-00 (вул. Куреневская 16-В біля супкрмаркету Ashan петрівка , автодром), якщо на день іспиту припадає державне свято , то дату іспиту потрібно з`ясувати у адміністратора філії. 

Для складання практичного іспиту, автошкола надає автомобілі:

В день офіційного складання іспиту групою, автомобіль на якому навчався курсант . (Подача автомобіля в день  офіційного складання іспиту групою входить в вартість навчання і є безкоштовна).

В  разі  повторного складання іспиту, або невчасного складання іспиту   курсант може скористатися:

 • черговим автомобілем,
 • автомобілем на якому навчався курсант, за попередньою домовленістю зі своїм інструктором.

(В даному випадку подача автомобілів не входить у вартість навчання і коштує  курсант 300 грн. на автомобіль  з механічною коробкою , та 350грн. з автоматичною коробкою. Оплату можна здійснить у адміністратора філії або скористатись on-line оплатою на сайті автошколи www.onega.com.ua )

У зв`язку з обмеженою кількістю спроб з складання  практичного іспиту,  Автошкола  рекомендує в разі повторного складання іспиту, пройти додаткову підготовку. Додаткові заняття проводяться з понеділка по п’ятницю з 15:00 по 18:00 запис на додаткові  заняття  за телефоном  (044)485-02-22.

Курсант має права складати іспит на власному автомобілі, якщо він відповідає вимогам п.3.7. Наказу МВСУ/МТЗУ/МОНУ/МПСПУ від 07.09.2009 №385/934/828/337 та п.24.8 Постанови КМУ №1306 від 10.10.2001р.

Після складання іспитів, курсант повинен повідомити адміністратора філії для своєчасної підготовки документів про закінчення автошколи.

ІСПИТИ в Територіальному сервісному центрі

Після успішного складання іспитів з ПДР  та водіння автомобіля,  в необхідно:

 • з фотографуватися   ( вхід зі сторони ВРЕР №1);
 • сплатити за виготовлення посвідчення водія (оплата проводиться в приміщенні сервісного центру через банківське відділення)
 • занести екзаменаційну картку з квитанціями до екзаменаційного класу де Вам повідомлять дату отримання посвідчення водія.
 • Отримувати посвідчення водія в вікні 6 або 7 , не раніше призначеного терміну згідно режиму роботи сервісного центру

Пам'ятка учню, який не склав іспит

 1. Не впадати в розпач - це не вирок, а лише привід вивчити краще. У Вас є 10 років на протязі, яких Вам потрібно скласти іспити. Наступний раз ви маєти право складати іспити не раніше ніж через 5 днів
 2. Для складання іспитів ( теоретичного та практичного) пропонуємо прийти наступного четверга на 08.30 до  територіального сервісного центу Києві  (при собі необхідно мати паспорт та 650 грн.( посвідчення водія 247  грн. , 300 грн. за користування автомобілем з  механічною коробкою або 350 грн. за користуванням автомобілем з автоматичною коробкою, 20 грн. комісія банку за кожну квитанцію, або скористатись on-line оплатою на сайті автошколи  www.onega.com.ua за подачу автомобіля ).
 3. Пропонуємо:

                                      якщо Ви не склали іспит з теоретичного курсу

 • іспит з теоретичного курсу ви маєте право складати необмежену кількість разів
 • безкоштовно тренуватися на комп'ютерах, з встановленою екзаменаційною програмою ідентичною тій, яка встановлена і діє в ДАІ за адресою вул. Автозаводська, 89-А ( площа Т.Шевченка) телефон для довідок 432-98-95, щоденно з понеділка по п’ятницю з 12.00 до 18.00  ( за домовленістю в інші години)
 • використовувати для підготовки сайт: http://www.trafficrules.com.ua  ( для цього зареєструватися на сайті та обрати тарифний план);
 • ще раз перечитати ПДР і конспект лекцій

                                      якщо Ви не склали іспит з водіння

 • щоб не було анульовано іспит з теоретичного курсу - необхідно скласти іспит з практичного водіння протягом 3х місяців
 • іспит з практичного курсу ви маєте право складати не більше ніж 3 рази, у випадку якщо Ви не склали іспит за 3 рази — ви будете відправлені в Автошколу на перепідготовку ( проходження додаткового курсу навчання в кількості 40 годин).
 • у Вашому випадку, вам може допомогти тільки додаткове тренування, для цього можна використовувати як особистий транспорт, так і транспорт Автошколи.

При використанні особистого транспорту, слід взяти до уваги вимоги пункту 24 ПДР України. Автошкола може запропонувати вам пройти додаткові заняття на автодромі або по місту (для цього необхідно звернутися за телефоном 044-485-02-22 з 15-00 до 18-00).

 1. Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо іспитів або порядку їх проведення, будь ласка, телефонуйте в центральний офіс 430-37-42, 432-98-95, також інформуємо Вас, що  в нашій автошколі Ви можете пройти перепідготовку за наступними програмами: А1,А,В,С1,С,Д1,Д,ВЕ,С1Е,СЕ.

Не існує проблем які не вирішуються , якщо Ви звертаєтесь до нас.